CUPRA
Global Marka Elçisi

Global Marka Elçisi

Geçen yaz FC Barcelona’nın Resmi Otomotiv ve Mobilite İş Ortağı olan CUPRA, dünya çapındaki görünürlüğünü güçlendirmek amacıyla markanın global elçisi olarak aileye Marc ter Stegen'i ekledi. FC Barcelona ve Alman milli takımı, La Liga'daki kariyerine başarılı bir başlangıç ​​yapmış olan dünyanın en iyi kalecilerinden biri olarak kabul edilmektedir.

Mayıs 2014'te kulübe imza attığından beri, 1 numaralı Barça, bir UEFA Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu ve çok sayıda İspanyol Ligi şampiyonluğu da dahil olmak üzere 14 şampiyonluk kazandı. Alman milli takımı için de 24 kez forma giydi.

Gerçek bir modern kalecinin niteliklerini göstermek; Çeviklik, hızlı refleksler ve zeminde iyi olan Marc ter Stegen, CUPRA markasının çağdaş sportifliğini sergilemek için bariz bir seçimdi. Marc, CUPRA'nın DNA'sında yer alan dinamik Barselona kültüründen ilham almıştır.

Ter Stegen'i CUPRA Kabilesi'ne davet etmekten son derece mutluyuz. Herkes Marc’ın sahadaki muhteşem performansına aşina olsa da, olağanüstü kişiliğinden etkilendik ve bu da birlikte harika projelere başlayabileceğimize anında güvenmemizi sağladı. Dahası, 2020, CUPRA'nın pazardaki yeteneklerini güçlü bir ürün saldırısıyla göstereceği yıl iken, FC Barcelona'nın hedefinden dünyaya ilham veren birinci sınıf bir oyuncuyla birlikte çalışmak bize kilit pazarlarımızda daha fazla görünürlük sağlayacaktır. Almanya veya İspanya olarak ”diyor CUPRA CEO'su Wayne Griffiths.

Single Image

Anlaşmanın bir parçası olarak, Barça'nın ilk tercihi kalecisine özel CUPRA Ateca Limited Edition'ın 1.999 biriminden birinin anahtarları verilecek ve şehrin içinde ve çevresinde dolaşırken sportif sofistike iç mekanının keyfine varacak.

"Tutku ve kararlılık marka değerleri ve Barselona ile bağlantısıyla gerçekten özdeşleştiğim için CUPRA küresel elçisi olmaktan heyecan duyuyorum. Markanın ince ayrıntılara, seçkinliğe ve sportif performansa duyduğu saygıyı da paylaştığım için, yaklaşan CUPRA projelerine aktif olarak katılmayı ve özel modellerini sürmeyi dört gözle bekliyorum ”dedi.

CUPRA Türkiye resmi web sitesinde, CUPRA Formentor, CUPRA Leon ve CUPRA Ateca modellerinin güncel fiyat listesini inceleyebilirsiniz, Yetkili Satıcı ve Servis ağına ulaşabilirsiniz. CUPRA Formentor, CUPRA Leon ve CUPRA Ateca fiyat listesi ve özelliklerini keşfedebilir, satış ve servis kampanyaları ve fırsatlara ulaşabilirsiniz. Tüm CUPRA modellerinin donanımlar ve teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz.