CUPRA

CUPRA

2024 Model Yılı Fiyat Listesi

Formentor, Leon ve Ateca modelleri arasından dilediğin seçeneklere ve fiyatlara ulaşabilirsin.

CUPRA Formentor

CUPRA Formentor

1.5 TSI 150 HP DSG

Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı: 2.060.000 ₺

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CUPRA Leon

CUPRA Leon

1.5 eTSI (mHEV) 150 HP DSG

Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı: 1.800.000 ₺

 

CUPRA Ateca

CUPRA Ateca

1.5 TSI 150 HP DSG

Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı: 2.000.000 ₺

 

CUPRA Formentor

CUPRA Formentor

VZ 2.0 TSI 310 HP DSG 4Drive

Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı: 3.600.000 ₺

 

CUPRA Leon

CUPRA Leon

VZ 2.0 TSI 300 HP DSG

Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı: 3.450.000 ₺

 

CUPRA Ateca

CUPRA Ateca

VZ 2.0 TSI 300 HP DSG 4Drive

Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı: 4.050.000 ₺

CUPRA Formentor

CUPRA Formentor

VZ 1.4 eHybrid (PHEV) 245 HP DSG

Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı: 3.400.000 ₺

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CUPRA Leon

CUPRA Leon

VZ 1.4 eHybrid (PHEV) 245 HP DSG

Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı: 3.250.000 ₺

 

Fiyat Listesi Yasal Bilgilendirme

1 - Doğuş Otomotiv üretim, ithalat gibi nedenlere bağlı olarak aracın model, standart ve opsiyonel aksesuarlarında, teknik özelliklerinde ve fiyatlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
2 - Bu fiyat listesindeki fiyatların uygulanmaya başladığı tarih: 10/04/2024'tür. Tavsiye edilen bu anahtar teslim fiyat listesi yenisi yayınlanana kadar geçerlidir. Listede belirtilen araçlar stoklarla sınırlıdır. Kesin sipariş verilmesi halinde ifa tarihinde yürürlükte olacak tavsiye edilen fiyat listesindeki fiyatlar geçerli olacaktır. Bu nedenle, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı değişebilecektir.
3 - Burada belirtilen fiyatlar, standart donanımlı araçlara ait olup, opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır. Bu durumda yürürlükteki mevzuat uyarınca aracın ÖTV matrahı ve vergi oranı ile MTV tutarı değişebilecektir. ÖTV ve MTV’deki bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.
4 - Menşei: Formentor, Leon: İspanya / Ateca: Çek Cumhuriyeti
5 - Tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesinde belirtilen, araca ilişkin her türlü vergi (ÖTV, KDV, MTV vb.), trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; A- resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, B- ÖTV oranları aracın ithalatı aşamasında döviz kurundaki değişiklikler sebebi ile KDV matrahı baz alınarak hesaplandığından, C- Yürürlükteki mevzuat uyarınca; a) ÖTV oranları aracın motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebileceğinden, b) MTV tutarları aracın motor silindir hacmi ve taşıt değerine göre değişebileceğinden, bu nedenlerle oluşabilecek fiyat farkı/farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.
6 - Trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli ve damga vergisinden ibaret olup, bu bedeller müşteriye aittir.
7 - Trafik tescil ve ruhsat işlemleri müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde müşteriye vekaleten yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılabilmektedir. Müşterinin trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmetinin yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılmasını istemesi halinde, hizmet bedeli yetkili satıcı ile müşteri arasında belirlenir. Bu nedenle, trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmet bedeli yetkili satıcıdan yetkili satıcıya değişkenlik gösterebilir.
8 - Trafik sigorta poliçe bedeli yukarıda belirtilmiş olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına dahil olmayıp, bu bedel müşteri tarafından ayrıca ödenecektir.
9 - Özel metalik renk ve özel mat renk kategorilerinde bulunan renk seçenekleri için belirtilen fiyat geçerli değildir. Opsiyonel renk seçeneğinin araca eklenmesi durumunda, bu fiyat listesinin 3 ve 5 no’lu dipnotlarındaki açıklamalar geçerli olacaktır.

10 - Küresel anlamda yaşanan hammadde krizinden dolayı bazı modellerimizde zaman zaman tedarik sorunu yaşanabilmektedir, detaylı bilgi için Yetkili Satıcılarımıza başvurabilirsiniz.

Ürün gamımızdaki modeller, müşterilerin tercih ettiği şekilde opsiyonel donanımlı olarak sunulabilmekte olup; tercih edilen opsiyonel donanımlı modellerin fiyatları hakkında Yetkili Satıcılarımızdan veya web sitemizde bulunan araç oluşturucu bölümünden bilgi alınabilir.

Görseldeki araçlar, renk ve donanım özellikleri açısından Türkiye'de satılmakta olan araçlara göre farklılık gösterebilir, opsiyonel olarak sunulabilir.

 

CUPRA Türkiye resmi web sitesinde, CUPRA Formentor, CUPRA Leon ve CUPRA Ateca modellerinin güncel fiyat listesini inceleyebilirsiniz, Yetkili Satıcı ve Servis ağına ulaşabilirsiniz. CUPRA Formentor, CUPRA Leon ve CUPRA Ateca fiyat listesi ve özelliklerini keşfedebilir, satış ve servis kampanyaları ve fırsatlara ulaşabilirsiniz. Tüm CUPRA modellerinin donanımlar ve teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz.